niedziela, 12 lipca 2015

[ prezent od bobovity ]

Prezentów ciąg dalszy :-) Tym razem przesyłka, którą otrzymałam od Bobovity :) A co znalazło się w środku? Zapraszam do dalszego czytania.


Muszę przyznać, że tego typu akcje promujące produkty są super. Nie dość, że są bardzo miłe to jeszcze na prawdę dają możliwość przetestowania produktu. Do tego często zawierają przydatne materiały dydaktyczne. Tak również jest w tym przypadku. Paczka od Bobovity zawiera przede wszystkim Poradnik żywienia małego dziecka z Planem 5 kroków urozmaicania diety oraz Schematem żywienia. Ponad 70 stron porad i wprowadzenia w żywienie dzieci. Na razie tylko "na szybko" przejrzałam jednak zamierzam zapoznać się z nim od deski do deski. 

Dodatkowo poza listem przewodnim w paczce znalazły się produkty Bobovita:
- groszek w słoiczku
- marchewka w tubce
- kaszka w saszetce.

Dołączone zostały również dwa kupony na 4 bezpłatne saszetki mleka następnego Bebiko 2 dla niemowląt powyżej 6 miesiąca życia. Jeden z kuponów przeznaczony jest dla mnie - drugi mogę przekazać znajomej mamie. 

Czy ktoś byłby zainteresowany? Kupon mogę przesłać pocztą a na terenie Warszawy mogę przekazać osobiście jeśli znajdzie się osoba zainteresowana. 
Czekam na maile: 
thediabelnieanielska@gmail.com.
Kto pierwszy ten lepszy :-)

Dodatkowo zupełnie niezobowiązująco zachęcam przyszłe i młode mamy do rejestracji na tego typu stronach :-)

pozdrawiam ciepło,
diabelnieanielska